Wszystko o muzyce punkowej

Fifidroki – Słoneczko [Official video]
December 14, 2014

Punk-ideologia związana z zachowania, ochrony i wzmocnienia praw osobistych jednostki. Pomysły subkultury punk, związane głównie z bezpośrednim, ostrym i w jakiś sposób, nawet przy skrajnych zmian w społeczeństwie. Wiele z ich punk-fale pozostaje i nadal zachować ideologii anarchistycznej w swoich ruchach.

Cechy muzyki punk

Anarchizm jest dopuszczalne, aby osiągnąć utopijne społeczeństwo, w którym nie ma rzędu porażek, korupcja , dyskryminacja i łamanie praw człowieka. Punk-etyka składa się z wielu pomysłów, które są częścią fundacji kultury punk. Obejmują one pomysł antykonformizmKtóry składa się z jednej osoby, aby usunąć z tabeli, często osiąga ten cel z przeciwnych ogólnie przyjętych norm, które są sprzeczne z prawem osobistego wyboru, aby rozwiać doktryna publicznego ograniczają wolność wyrażania osobowości. Pomysł samoizobretatelnost (oryginał w języku angielskim. Powoduje, że każdy punk odrzucać wielu gotowy formularz i przetwarzane przez inne produkty . DIY jest integralną częścią ruchu punkowego, co daje silny wyraz w muzyce, stroju i budowa punk obrazu. Od DIY etyki, ludzie muszą otrząsnąć się z roli konsumentówniezliczona ilość produktów, takich jak odzież, żywność, biżuteria, naczynia, itp., i starają się grać rolę twórców i projektantów środowiska, aby mógł dostosować się wewnątrz siebie.

Innym ważnym celem samoizobretatelnostta kuszące dla każdego możliwość punk w przeciwnych duży producent i konsekwencjach, uderzyć w samochód, w bardzo dobrym stanie zakłócić równowagę ekonomiczną i zwiększa przepaść między klasami mały procent niezwykle bogaty i duży procent społeczno-Średnich i słabych ludzi. Pozostałe elementy krytyki ideologii punk i odmowa. Krytyka-to siła napędowa punk. Wiele osób, które biorą udział w subkulturze punk zobaczyć świat, jak grzeszne i asymetrycznie, zwracając uwagę na najbardziej bolesne problemy społeczeństwa. Część punk (szczególnie Anarcho-pank) w pewnym stopniu reprezentuje wieczną krytykę i negację do patologii społeczeństwa. Ale to była silna krytyka w punk-subkultury, co sprawia, że prawie niemożliwe do szerokiego spektrum społeczeństwa, klasyfikacji pomysłów.

Ideologia stojąca za punk drodze

Niestety – subkultura, istnieje wiele nieporozumień, wpojone stereotypy , wielkie szkody z mediami i entuzjazmem dzieci, które starają się wejść w kulturę punk, wprowadzenie definicji “punk”, ale w tym samym czasie być w stanie odróżnić to, co jest naprawdę źle, a co dobrze, zgodnie z etyką punk-rock. Grup i ludzi klasyfikuje się jako punk, budynek profesjonalną obraz, naśladować stereotyp punk i pojawiają się w popularnych mediach, nie zdając sobie sprawy, że jest to całkowicie niezgodne z kulturą punk, z której wykonane tak wiele.

Poważne pęknięcia na ideologii punk-tworzy głównie modne obrazy grzesznego punk stereotypy, że wiele osób popiera. Przykład korupcji na moralne punk uważać, aby zachować pewien imponujące fryzurę (Grzebień) i stereotypowy punk ubrania, aby zwiększyć poczucie własnej wartości innych. Oryginalny pomysł, jasny, kolorowy, kolczaste włosy są symbolem obok znanych współczesnych postaci. Wychodzi włosy, to środek do osiągnięcia odrzucenie innych. Pierwotnym celem-to coś nie do przyjęcia z ludźmi wysokiej pozycji. Punk moda jest wyrazem pragnienia, aby odrzucić symbole władzy, władza, Bogactwo i pewność siebie, które zawsze wydawało się, że się podoba. Podczas gdy bogacz byłby dumny drogie uznany za miło, błyszczącej sierści, punk to zrobić wręcz przeciwnie. Można umieścić w taniej, przejechać własne i / lub modyfikować i projektują z takim samym dress code, odrzucając w ten sposób, budzi strach i szacunek pre drogie, aby być bogatym człowiekiem, który zawsze lubi styl “silnego”.

Jeszcze jeden bardzo złe podejście, które ma w kręgach punk – utrzymanie stereotyp . Przykładem jest projekt punk nonszalanckim kolegów, którzy punk uważane za fałszywe miłość do wsparcia. Kochają styl, dziki, wściekły punk-kogo to obchodzi, która lubi, aby go fotografowali się z papierosem w ustach i z butelką piwa w ręku. Istnieje wiele tak zwanych punk-rockowych, które obsługują taki wizerunek, teksty nie zawierają zazwyczaj jasno określone wiadomości polityczne lub społeczne. W tekstach, takich jak punk-rock, zdaniem wielu, jest fałszywy, jest też seks-outdoor dyskryminacji , pedofilii i wprowadzenie akohola jak stereotyp, który znajduje się w bezpośredni konflikt z anarchistyidee, wolność i równość. Punk, który jest uzależniony od tytoniu, alkoholu lub narkotyków, pomaga tylko chciwych bogatych rolników, aby zarobić więcej, że jest również w bezpośredni konflikt z anarchizmem. Samo postrzeganie anarchizmu słowo często prowadzi do wielkiej korupcji w subkulturze punk i podstawowa zasada: człowiek jest wolny, ale w tym samym czasie nie narusza wolność innych.