“Odkrycie naukowe, jak grać muzykę punk”

Fifidroki – Słoneczko [Official video]
December 14, 2014

Wątek w moim poprzednim artykule na temat Milo Aukerman, pamiętam, że już od ponad dwóch lat, muzyka zrobiłem mu krótki wywiad, który wziąłem kilka fragmentów, aby zrobić reportaż na temat relacji między nauką i punk. Wtedy Aukerman jeszcze pracował w firmie DuPont. Myślę, że warto to tutaj ten mały wywiad, bo lider Descendents potwierdziło wizji, na podstawie wzajemnego, że starałem się w tej mini-serii: jeśli rock, wydaje się, przyciąga zwłaszcza naukowcy, nauka też może przyciągnąć miłośników rock; lub, w tym przypadku, punk. Tak uważa lider Descendents:Jeden ze sloganów punk był “Nie w Przyszłość”. Twój przypadek pokazuje, co to było?Pomysł Pankow, jak żużel musi się zmienić, bo nie odzwierciedla rzeczywistość. Zawsze uważałem, że punk jako muzyka, jak styl życia, tak że w tym sensie, że łatwo się poruszać dalej karykatury standard “niedojrzały idiota i ćpun” przykładem Sid Vicious, powiedzmy.

muzyka punk
To, że myślisz o prąd ponad ulicznej i aspołecznych punk?
Nie chcę umniejszać styl życia, punk, street, ale to wszystko, że to styl życia. Można cieszyć się muzyką, punk i jednak prowadzić normalne życie, uczyć się, dostać pracę, i to wszystko bez żadnych zmian ciała lub maltratarse siebie. Po prostu, Pankow znajdują się w różnych warunkach, gospodarczych, kulturalnych i edukacyjnych, i wszystkie powinny być uznane za zgodne z prawem, i muzyka punk wszystkie przyczyniły się do demokratyzacji punk, jak dziś wiemy, że.

Muzyka punk

Jaki był wtedy zaocznie, że była drukowanie punk?
Oczywiście, w sercu punk znajduje się buntu, ale jeden może powstać muzyka na wiele sposobów. Odchylenia normy społeczeństwa-to jedna z nich, ale punk też jest w podejmowaniu indywidualność, i jeśli punk może znaleźć szczęścia w pracy i rodzinie, tym lepiej dla niego. Również chciałbym zauważyć, że punk to kreatywne wyjście, i w taki sposób, aby Punków czuć się młodo, i gdyby nie strona to dla małżeństw z dziećmi i pracę, więc chyba bym się zabiła.

Co wspólnego mają nauki i punk?
Naprawdę dziwne, jak punk stara się przyciągnąć naukowców… Greg Graffin i Dexter Holland, na przykład, i ja sam. Chyba mamy różne wizje paralele między nimi; wiem, że Greg był w porównaniu odnosząc się do kwestionowania ustalonych właściwego nauce i punk.

A ty?
Widzę podobieństwa w twórczości i wygląd “zrób to sam”.

Ale każda muzyka jest twórczy. Co jest specjalnego punk?
Jest oczywiste, że każda muzyka wymaga kreatywności, ale punk, w szczególności, stawia muzyka człowieka na ulicy w fotelu kierowcy, z powodu tego rodzaju “zrób to sam”. Ta możliwość w punk-stworzyć coś z niczego, i zrobić to bez tony infrastruktury, pociąga mnie tak samo, jak nauka, przynajmniej rodzaju nauki aguerrida, co mnie interesuje (w odróżnieniu od Wielkiej Nauki). Innym aspektem, który mogę celować-to natura, trzewnej punk, pełnej euforii, która powoduje muzyka. Gdy odkrywam coś w laboratorium, czuję coś bardzo podobnego. Efekt, który można poczuć na punk podobny do odkrycia naukowego. I choć to nie będzie dokładnie to samo w obu przypadkach, intensywność tego uczucia, może być wciągająca. W końcu, w tym, co dotyczy natury cuestionadora obu, i w jego zdolność do podniecać i inspirować, myślę, że nauka-to dobry koronki dla Punków.